Хай рік новий, Різдво Христове,

Вам подарують дні казкові,

Мов чистий сніг, що землю гріє

Хай зігріває Вас надія.

Хай мир прийде і Перемога!

З 14 по 30 листопада було проведено міський етап традиційного щорічного конкурсу «Новорічна композиція».

Юні ліцеїсти БМЛ №15 представили свої  роботи, кожна з яких чудова, неповторна.

Вітаємо переможців:

Козачук Олену , ученицю 1-А класу ( І місце);

Іваницького Даніїла, учня 2-В класу ( ІІ місце);

Тороп Анастасію, ученицю 3-В класу ( ІІ місце) ;

Посудєвського Іллю, учня 6-Б класу ( ІІ місце) ;

Патей Софію, ученицю 3-В класу ( ІІ місце);

Ткачук Вікторію, ученицю 3-А класу ( ІІІ місце);

Барановську Ярославу, ученицю 1-А класу ( ІІІ місце);

Скульську Аріну, ученицю 1-А класу ( ІІІ місце);

Качанівського Олександра, учня 1-В класу ( ІІІ місце).

Нехай цей конкурс буде лише початком  вашої захопливої та творчої подорожі!

Кожна робота – це краплина унікальності у великому океані таланту. Продовжуйте надихати та бути натхненними, оскільки ваша творчість – це ключ до яскравого та насиченого майбутнього.

Бажаємо вам безмежного успіху та подальших творчих досягнень! Разом до перемоги!