Міста Бердичів та Ченстохова (Польща) співпрацюють у різних сферах життя. Одна з них-освіта. За традицією, до різдвяно-новорічних свят польська делегація, очолювана начальником відділу освіти Ченстохови паном Рафалом Пьотровскі , привезла до Бердичева подарунки для дітей ліцею. Педагогічний колектив та ліцеїсти влаштували гостинний прийом почесним гостям із Польщі, яких супроводжували заступниця міського голови Петрівська Олена Володимирівна, керуюча справами виконавчого комітету Котнюк Лариса Анатоліївна, начальниця управління освіти і науки Адаменко Валентина Василівна, заступниця начальниці управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради  Басюк Світлана Володимирівна, депутат міської ради Толочко Василь Іванович.
Директорка ліцею Ванда Геннадіївна Івасюк ознайомила присутніх із українськими народними традиціями до Дня Святого Миколая. Вчителі та учні  ліцею подарували гостям музичні вітання . 6 грудня ліцеїсти отримали «миколайчики» від польських побратимів. Щиро дякували друзям-партнерам  за подарунки, побажання, розуміння та теплоту сердець! Разом до перемоги!