Сьогодні, «переформатувавшись» на сучасний лад, давні традиції знову з’являються в українській оселі. Вже звичним стає присутність в квартирі Дідуха, або ж просто пучечка житніх чи пшеничних колосків.

З метою виховання духовної культури особистості, шанобливого ставлення до українських звичаїв та традицій, популяризації декоративно – прикладних видів творчості серед учнівської молоді було проведено ХІІІ обласну виставку-конкурс «Зимова казка».

Учні Бердичівського міського ліцею №15 стали переможцями міського етапу обласної виставки-конкурсу «Зимова казка» в номінаціях :

«Ялинкові прикраси»-Ленчук Ольга, учениця 3-А класу (ІІІ місце);

«Різдвяні вінки»-Харахондя Ярослав, учень 3-А класу (ІІІ місце);

«Новорічна ялинка» –  Соколовський Кірілл, учень 3-В класу (ІІІ місце).

Прийшла зима, а з нею і зимові свята – тож бажаємо вам справжнього дива-казки і здійснення найзаповітніших мрій. А  головне – Перемоги  і  миру!