Війна-це жах, війна-це небезпека, смерть! На землі  України- багато замінованих територій.

З метою  підвищення рівня мінної безпеки учнів, захисту їх від вибухонебезпечних предметів  працівники 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини ДСНС  проводять зустрічі  в загальноосвітніх закладах міста .  А допомагає їм в цьому команда ДЮРП

БМЛ №15 «Мисливці за вогнем».

Слід пам’ятати, що розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів повинні займатись тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт. У разі виявлення підозрілих предметів – негайно повідомляйте про знахідку до найближчого відділу поліції , органів місцевого самоврядування, підрозділу ДСНС за телефоном «101». Учнівський та педагогічний колективи БМЛ №15 вітають працівників 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини ДСНС    зі святом – Днем рятувальника, яке відзначається в Україні  17 вересня! Здоров’я, щастя, родинного затишку Вам!

Бережіть себе! Разом до Перемоги!