Війна-це жах, війна-це небезпека, смерть! На землі України- багато замінованих територій.
З метою підвищення рівня мінної безпеки учнів, захисту їх від вибухонебезпечних предметів працівники 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини ДСНС проводять зустрічі в загальноосвітніх закладах міста . А допомагає їм в цьому команда ДЮРП
БМЛ №15 «Мисливці за вогнем».
Слід пам’ятати, що розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів повинні займатись тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт. У разі виявлення підозрілих предметів – негайно повідомляйте про знахідку до найближчого відділу поліції , органів місцевого самоврядування, підрозділу ДСНС за телефоном «101». Учнівський та педагогічний колективи БМЛ №15 вітають працівників 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини ДСНС зі святом – Днем рятувальника, яке відзначається в Україні 17 вересня! Здоров’я, щастя, родинного затишку Вам!
Бережіть себе! Разом до Перемоги!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230913_101521-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230913_103751-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230601_105003-600x450.jpg)