Ось і закінчилося тепле літо, а попереду навчальний рік, наповнений новими цікавими подіями.

З самого ранку на подвір’ї  Бердичвського міського ліцею №15 лунає музика. Звідусіль сходяться учні та їхні батьки. Кульки, стрічки, квіти і червона доріжка. Герої дитячих мультиків зустрічають гостей на подвір’ї  ліцею.

Цього року свято було незвичне. Учні разом із педагогами підготували цікаві локації. Це і виступ повітряних гімнасток: Соловйової  К.( 11-А клас), Михайлової В.( 10-А клас), Ткачук С.( 8-А кас), Содель В.( 7-Г клас), Ткачук М.(, 6-Б клас), Тодорук П.( 5-А клас ), Коваль М. 2-А клас); акробатки- Глущенко А.( 7-Б клас).

Лунали пісні у виконанні учениць:Галів А., Верцинської К.(11-Б клас), Тарнопольської А., Якимчук Д. (8-А клас), Анголюк В., Шостак К.(7-В клас), Преверенди П.(5-А клас).

Чудово,зворушливо виступили саксофоністи брати Крижанівські. Діти дружно танцювали і співали під час руханки. Під час свята була проведена благодійна акція  «Збір коштів для ЗСУ» .

Хай так весело і цікаво проходить увесь навчальний рік!

Перемоги, миру-Україні!

А українцям – міцного здоров’я, щастя та успіхів!