У мові – сила! Мова – код народу.
В ній єдність наша, розум, мудрість – все!
У БМЛ 15 ліцеїсти 9-х класів разом з учителями української мови та літератури Людмилою Білоус та Людмилою Татарчук організували та провели Солов’їне шоу.
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/0-02-05-9299763f4482536ec36f57061a7409c33d819db4caa78c18f744d2128e9b1689_dcf734c302f90e4-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/0-02-05-4f3bc542e61c15bdfcd82055803d914f9309785f14da379f4cc9e2527daf6039_1fd2563365abe04a-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/0-02-05-0fae126bce8bf802b5268ed0a605bf08363f65611530fcde3280155a082ef395_cff9b6f5f9e951b6-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/0-02-05-3ffbd03f616593e51e7bef8baa187c29de0d60b0a5574ff02aba8d5ca61e8e55_414fa375ef70c82d-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/0-02-05-09fec1f975e74cbce62bd1b0ea5e6264768303646ca76f23b059894aee4ac5b7_49fda4d9f09ff35d-450x600.jpg)
Бердичівський міський ліцей №15
Офіційний сайт Бердичівського міського ліцею №15
У мові – сила! Мова – код народу.
В ній єдність наша, розум, мудрість – все!
У БМЛ 15 ліцеїсти 9-х класів разом з учителями української мови та літератури Людмилою Білоус та Людмилою Татарчук організували та провели Солов’їне шоу.