13-14 лютого відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України у форматі онлайн захисту своїх напрацювань.
Ліцеїста ІІ курсу (9-Б класу) Яремчук Аріна,як переможниця І міського етапу (науковий керівник Тетяна Нечипорук),взяла участь у другому етапі конкурсу та стала призером робіт МАН 2023. Ліцеїстка отримала диплом ІІІ ступеня у відділенні “Екології та аграрних наук”, секції “Охорона довкілля та раціональне природокористування”.
Захист проводився в два етапи. Перший- захист постерів, під час якого учасник спілкується лише з членами журі, другий – розповідь конкурсантів про своє дослідження іншим учасникам та спілкування у форматі питання-відповідь.
Вітаємо розумну, наполегливу, відповідальну ученицю Яремчук Аріну та її наукового керівника, учителя біології Тетяну Нечипорук. Бажаємо успіхів та подальших досягнень .
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/0-02-05-9f1651be8b63fbf5a067e4625ca42950b273f98a5ce1cc86f9538d03e0be010c_c480c0cd7dba1eeb.jpg)