Вітаємо переможців  міського етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна-Україна!»

Моя Україно! Мій краю єдиний!

Для мене ти-сонце, що світить у небі.

Для мене ти-жито, що стигнеш у полі.

Для мене ти-калина, що росте під вікном.

Любов до Батьківщини починається з любові до рідної хати, до міста, чи села, до мудрості народної казки, краси народної пісні.

Батьківщина-це все, що нас оточує: і небо, і зорі, і поле; люди і друзі, які завжди з нами в радості чи  в смутку; це те, що підтримує у час негоди, дає сили здолати труднощі.

Саме тому учні БМЛ №15 щорічно приймають участь у конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна-Україна!»

Вітаємо:

З І місцем-ученицю 8-А класу, Мамчур Діану (у номінації:«Пам’ятки архітектури»)

З І місцем-ученицю 7-А класу, Бондар Ангеліну (у номінації:«Експериментальне фото»)

З ІІ місцем- ученицю 7-А класу, Якименко Марію (у номінації:«Натюрморт»)

З ІІІ місцем- учня 8-А класу, Крещука Антона (у номінації:«Пейзаж»)

З ІІІ місцем- ученицю 8-Г класу, Вільман Анну (у номінації:«Репортажний портрет»)

Бажаємо усім творчої наснаги, здоров’я, миру, разом до Перемоги!