За традицією, цієї ночі Святий Миколай залишає чемним дітям подарунки під подушками. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями та вкидають їх у поштову скриньку, або кладуть на вікно. Чемні діти знаходять під подушкою подарунок, а неслухняні — прутик. Ця різка слугує своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою та виправитися.
Святий Миколай сьогодні прийшов до всіх учнів БМЛ №15.
Спочатку привітав найменших ліцеїстів. Потім дарував гостинці у 2-В класі (кл. кер. Семеняк О.А.), був присутнім на святі у 2-А класі (кл. кер. Пікуль Л.В.). Діти готувались до зустрічі із ним. Розповідали вірші, співали веселі пісні. А ще чарівні дівчатка-зірочки запрошували до свого веселого танка. Звичайно, Миколай дарував гостинчики і цим чудовим дітям. Всі разом просили Святого Миру і Перемогу Україні!