Наближаються новорічно-різдвяні свята. Кожна дитина в Україні, звичайно, їх чекає.  Всі діти з радістю будуть зустрічати   Миколая з його подарунками та мріють про  здійснення бажань і новорічні дива. Такими справжніми дивами стали роботи  наших ліцеїстів  на  Всеукраїнську новорічно-різдвяну виставку «Новорічна композиція»!
З перемогою у номінації «Стилізована ялинка» вітаємо ученицю 1-А класу Левандовську Д. за роботу «Ялинка-веселинка» (ІІ місце).
У номінації «Новорічний подарунок» вітаємо ученицю 7-Б класу
Гаврілову С. за роботу «Сучасний Миколай» (ІІ місце).
Учня 8-А класу Данилюка А. -у номінації «Флористична картина чи колаж» за роботу «Новорічна казка» (ІІ місце).
         Учня 1-А класу Бевза К.- у номінації «Сюжетна композиція» за роботу  «У царстві снігової королеви» (ІІІ місце).
         У номінації «Новорічна композиція» – ученицю 1-А класу Левандовську Д. за роботу «Новорічні вітання» (ІІІ місце).
         Учня 2-Б класу Орєхова Д. -у номінації «Новорічний вінок» за роботу «Лісове мереживо» (ІІІ місце).
         Висловлена подяка учню 2-Б класу Гасимову В. за роботу «Хай буде світло».
         Виставка новорічних композицій радувала  гостей ЦПО ім.
О. Разумкова. Зараз роботи наших учнів  демонструються у ліцеї. Дякуємо всім ліцеїстам, які представили свої роботи та їхнім батькам за допомогу! Миру всім нам! Разом до Перемоги!