Щорічно у світі з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». У  ліцеї були проведені різноманітні заходи. Ось деякі з них:
Година спілкування «Толерантний – це про мене» у 5-В класі. Розібрали  з дітьми поняття “Толерантний” та “Інтолерантний”. Послухали цікаву розповідь з теми, після чого зробили “Дерево толерантності” .

Година спілкування «Торгівля людьми: міфи та реальність» з учнями 7-В класу. Поспілкувалися з учнями про проблему торгівлі люди у сучасному світі; обговорили причини, форми та ознаки цього явища; розвивали творчість, активність та креативність.

Виставка малюнків «Щасливі моменти дитинства».
Учні поділилися з нами не тільки своїми самими щасливими моментами життя, а й позитивом, який випромінювали їхні малюнки. За що ми їм дуже вдячні!

Уроки з попередження насильства над дітьми:
№1 «Правила безпеки. Безпечні та небезпечні дотики»;
№2 «Неважливо, хто торкається»;
№3 «Безпечна поведінка з незнайомцями»;
№4 «Розкажи дорослому»
Діти були активними, з цікавістю переглядали мультфільми та проявляли інтерес до завдань.