Життя – це те, що людина більш за все намагається зберегти і менш за все береже. Життя – це багатство, дане кожному з нас батьками. І хочеться, щоб воно було довгим та щасливим. А це можливо тільки за умови міцного здоров’я. Щодня, щохвилини, особливо напередодні 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом  ми повинні пам’ятати, що життя – найцінніше , що є в людини. Саме тому 1 грудня у БМЛ №15  пройшов   Усний журнал «ВІЛ/СНІД –чума 21 століття» у 8-В класі (класний керівник Левченко Л.Б.), присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом . Педагог розповіла учням про історію появи цієї дати. Діти доповнили її розповідь своїми виступами про причини хвороби та її наслідки. Ліцеїсти читали вірші, виконували вправи, писали листи друзям про хворобу 21 ст., яка охопила весь світ і забрала понад 20 млн. життів. «Людина має право жити! Тому бережіть своє здоров’я та життя!» – закликають Вас  учні та педагоги БМЛ №15 .