Пані та панове!

День українського добровольця — свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім. Кульчицького.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

У 2014 році бійці добровольчих батальйонів відіграли значну роль у стримуванні і знищенні керованих РФ сепаратистів на Донбасі. Станом на серпень 2014 року, чисельність “добробатів” за даними Радіо Свобода становила близько 7 тисяч осіб.

Скільки добровольців стало на захист нашої країни сьогодні, нам не  доводиться здогадуватися, піднявся практично весь український народ.

Ми переможемо! 
Слава Україні! Героям слава!

Використано матеріали української сторінки Вікіпедії

Від БМЛ №15

Залишити відповідь