24 листопада на базі БМЛ № 15 пройшов семінар- практикум на тему: «Злагоджена робота команди психолого- педагогічного супроводу. Адаптація та модифікація навчальних програм». На семінарі були присутні вчителі молодшої і середньої ланки, що  читають в інклюзивних класах, практичний психолог ліцею Кравченко  М.О.

До ліцею завітали психологи з Інклюзивно- ресурсного центру  Ващук  Наталя Олександрівна та Сидухіна Аліна Олегівна.  Вони провели майстер-клас по складанню адаптованих та модифікованих програм для дітей з ООП. Вчителі закріпили знання про новий порядок організації інклюзивного  навчання в закладі  освіти та створення умов  для особистісного розвитку дітей з особливими освітніми потребами.