Шановні батьки!

Шановні учні 5-11 класів!

В Україні навчальні заклади можуть піти на карантин навіть попри наявність потрібної кількості вакцинованих працівників. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. За його словами, введення карантину в школах залежить від декількох умов і однієї вакцинації персоналу для цього недостатньо. Наприклад, весь клас піде на карантин, якщо в ньому захворіла дитина. Також карантину не уникнути в школах і в тих випадках, якщо половина класів пішла на самоізоляцію.

«Якщо є інфікована дитина – клас іде на самоізоляцію. Якщо понад 50% класів також пішли на самоізоляцію – то школа йде на самоізоляцію. Навіть, якщо будуть вакциновані педагоги. Таким чином ми стримаємо поширення, не зупиняючи в країні освітній процес», – пояснив Ляшко.

У ліцеї встановлено масочний режим для 5-11 класів.

Велике прохання до батьків – перевіряйте наявність масок у дітей перед виходом з дому. Цим ви збережете їхнє і своє здоров’я.

Вимога до учнів – одягайте маску під час перерви. Не наражайте себе на небезпеку!