Забуяла весна цвітінням вишневих садків. Яскравим килимом тюльпанів і нарцисів вкрилася земля. Наближається величне свято- День пам’яті та примирення, День Перемоги! Саме в ці дні за давньою традицією учні Бердичівського міського ліцею №15 приходять до будинку, де жив Герой АТО (колишній учень навчального закладу)- Ковтун Сергій Леонтійович, який загинув 9 лютого 2015 року за територіальну цілісність та незалежність України. Як завжди, лунають поетичні рядки, слова вдячності Героєві від учнів та вчителів ліцею. Яскраві весняні квіти прикрашають меморіальну дошку Героя, встановлену на будинку, де він жив.  Допоки ми живі – житиме пам’ять про Героя. Сергій Ковтун  з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом живих, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні. Вічна слава та пам’ять Героям України! Герої не вмирають! Слава Україні! Героям слава!