Пані та панове!
Відповідно до рішення Управління освіти і науки Бердичівської міської ради з 22 березня 2021 року учні 3-11 класів переводяться на дистанційне навчання, учні 1-2 класів вчаться у звичайному режимі, але без харчування. Групи продовженого дня працюють для 1-2 класів також без харчування. Прохання до батьків готувати їжу для дітей з собою.
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/eb925064b06d6a6426a8b9d5dab35caff048c781.jpeg)
Дякую за розуміння!
З повагою,
директор БМЛ №15