Пані та панове!

Відповідно до резолюції голови Житомирської обласної державної адміністрації від 30.12.2020року №12204/1-20/32 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей – 2021». Конкурс у Житомирській області триватиме до 15 лютого 2021 року.

З 04.01.2021 по 04.02.2021 року буде проведено міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2021»  відповідно до вимог Конкурсу.

Учасниками Конкурсу є учні трьох вікових груп:

• перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;
  • друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;
  • третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Вимоги до малюнків:

• малюнки подаються в довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю;
  • розмір роботи не повинен бути більше за формат А-2 (420×594 мм);
  • роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо;
  • на зворотному боці кожної конкурсної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити українською мовою: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон; сферу діяльності батьків; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Докладніше про конкурс та ознайомитись з положенням про конкурс можна за посиланням: http://ohoronapraci.kiev.ua/polozhennya/

Роботи учасників Конкурсу надавати фахівцю з охорони праці ліцею не пізніше 02  лютого 2021  року,  каб. № 26.

З повагою,

адміністрація БМЛ №15