Актуальною темою сьогодення являються такі питання: як самому вплинути на здоров‘я, як бути здоровим, які ліки вживати.

Користь і шкода від вживання ліків. На уроці Я досліджую світ в 3-В класі здобувачі освіти прослухали повідомлення від класного керівника та медичного працівника. Переглянули відеоматеріали «Лікарські рослини»; дослідили, яку інформацію містить інструкція упаковки ліків. Обговорили, у кого із дорослих можна запитати про призначення ліків. До кого звернутись, якщо відчуваєш себе погано? При виконанні вправи «Консиліум» діти давали практичні поради одне-одному щодо захворювань (робота в групах).

Діти поділились наповненням власних медичних аптечок, малювали міні-плакати, а в кінці уроку презентували виріб у формі серця, зроблений на уроці Я досліджую світ(технологіі).

В котре було переглянуто і повторено таблиці з правилами на тему «Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення вірусу».