Понеділок 07.12-відзначається Всесвітній день української хустки
Що може бути тепліше, красивіше, яскравіше, ніж мамина хустка. Що може бути гарніше за донечку, що приміряє на себе хустку… “Ой хустино, хустиночко! Мережана, шита”…
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/hustka-600x338.jpg)
Бердичівський міський ліцей №15
Офіційний сайт Бердичівського міського ліцею №15
Понеділок 07.12-відзначається Всесвітній день української хустки
Що може бути тепліше, красивіше, яскравіше, ніж мамина хустка. Що може бути гарніше за донечку, що приміряє на себе хустку… “Ой хустино, хустиночко! Мережана, шита”…