Година-реквієм до вшанування пам’яті  жертв Голодоморів в Україні.

Пекельні цифри та слова

У серце б’ють, неначе молот,

Немов проклятий оживе

Рік тридцять третій.

Голод…голод…

У суботу, 28 листопада, в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодоморів, адже ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем у душі кожного небайдужого до подій того часу.

26 листопада  у 5-В класі БМЛ №15 було проведено урок-пам’яті «Голодомор 1932 – 1933 років». Учасники заходу зачитали розповіді свідків того страшного голодного лихоліття, переглянули  відео «Голодомор – геноцид українського народу».Діти нагадали про ті страшні сторінки історії нашої держави, коли  в Україні небачений голод забрав у могилу мільйони людей.

Тривожною була хвилина мовчання. Адже моторошно уявити мільйони зморених голодом людей України.

Також учні наголосили на тому, що хліб потрібно шанувати, адже колоски пшениці вважаються символом життя і перемоги над голодом.

Діти робили маленькі квіти -незабудьки, які прикріплювали  до  панно – території України.

Звертаючись до учнів школи, заступник директора з навчально-виховної роботи Єдінова Наталія Пантелеївна закликала усіх зберегти пам’ять про ці події і запалити свічку пам’яті 28 листопада о 16.00 год.