19 листопада 2020 року у  6-Вкласі  БМЛ № 15 було проведено  виховну годину на тему: «Толерантність» з елементами тренінгу, присвячену Міжнародному дню толерантності.

Протягом заняття учні вчилися розрізняти толерантні вчинки, виявляти толерантне ставлення один до одного, а також визначили рівень власної толерантності за допомогою тесту.

Класний керівник використовувала різні види і форми роботи: перегляд відео- ролика «Толерантність»,  бесіда, «мозковий штурм»,   групова робота, вправи «Комплімент», «Асоціативний ланцюжок», «Скринька скарбів», гра «Пазли»,  обговорення ситуацій, розповідь  притч, декламування віршів.

В ході заняття діти визначили риси толерантної людини.

Учні виготовили різнокольорові «долоньки», а потім спільними зусиллями створили “Планету толерантності”, записали поради  для того,  щоб весь  клас став простором толерантності, поваги, взаєморозуміння.

Захід пройшов цікаво, весело, активно, в атмосфері доброти та взаєморозуміння.