День української писемності та мови — свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Кожного року по радіо лунає традиційний диктант, у якому можуть взяти участь усі охочі — навіть за межами України. Учні 1-Г також писали диктант. Чи був це справжній диктант? Безперечно ні, бо учні не мають ще навичок такого рівня письма. Чи була це започаткована традиція? Безумовно так, бо кожний наступний рік навчання надаватиме дітям нових умінь!  Радіємо, що учні змогли записати вивчені букви, склади.  Тішимося, що виявили самостійність, шалену відповідальність та гідну культуру письма! Чи були помилки? Звісно були! Але хто не вчиться, той не помиляється! Подяка родинам 1-Г за підтримку і справжній вишивано-український настрій, який сьогодні оселився у класній кімнаті!