13 жовтня, напередодні Дня Захисника України, чарівні квіти – дарунок осені принесли учні Бердичівського міського ліцею № 15 до меморіальної дошки героя АТО – Ковтуна С.Л. (колишнього учня навчального закладу) .
За доброю традицією розповідали про життя та подвиг Героя, який загинув 9 лютого 2015 року під час обстрілу села Гранітне. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку нагороджений орденом «За мужність» (06.04.2018р. посмертно).
Слава Україні! Героям Слава!
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/1-600x450.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/2-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/3-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/4-450x600.jpg)
![](http://www.brdlyceum15.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/5-600x450.jpg)