Бердичівський міський ліцей № 15 Житомирської області

Ідент. код 22057242  вул. Михайла Грушевського 5А, м. Бердичів,  Житомирської  область, 13312

Тел: (04143) 2-11-33, 2-21-72, 2-10-88 EMAIL:c3w15berd@ukr.net

НАКАЗ

31 серпня 2020 р.                                                                  № 35/01-07

Про організацію роботи

методичних кафедр БМЛ № 15

Для якісної організації методичної роботи з педагогічними кадрами ліцею в 2020/2021 н.р., з метою удосконалення фахової майстерності педагогів, підвищення якості сучасного уроку, всього навчально-виховного процесу

НАКАЗУЮ:

1. Розпочати роботу педагогічного колективу ліцею в 2020/2021 н.р. над єдиною методичною темою «Від сучасних освітніх технологій через педагогічну майстерність учителя до формування особистості учня та його самореалізацію»
  2. Призначити керівниками кафедр таких учителів:

Кантемір А.А. – керівник кафедри фізико-математичних дисциплін ;

Нечипорук Т.І. – керівник кафедри суспільних і природничих наук

Бойко І.М. – керівник кафедри учителів-словесників

Чмаль Т.А. – керівник кафедри учителів естетичного і фізичного розвитку      та трудового навчання

Кучерук Т.П. – керівник м/о учителів початкових класів, творчої групи «Наставництво»

• Організувати роботу своїх підрозділів відповідно до положення про м/о вчителів – предметників
  • На перших засіданнях математичної ради кафедри провести глибокий аналіз роботи в минулому навчальному році, затвердити календарно-тематичне планування
  • У роботі ШМК практикувати:
  • взаємний обмін досвідом;
  • розгляд і вивчення нових нормативно-правових документів щодо викладання предметів;
  • розгляд матеріалів для виставки педагогічної майстерності;
  • надання методичної допомоги молодим учителям;
  • своєчасна і дієва реакція на проблеми, які порушувались на засіданнях міських методичних об’єднань.
  1. Керівникам методичних служб:
    • Організувати роботу своїх підрозділів відповідно до Положення про м/о вчителів-предметників.
    • На перших засіданнях кафедр провести глибокий аналіз роботи в минулому навчальному році; затвердити календарно-тематичне планування.
    • У роботі методичних служб практикувати:
  • взаємний обмін досвідом;
  • розгляд матеріалів для виставки педагогічної майстерності;
  • надання методичної допомоги молодим спеціалістам;
  • своєчасна і дієва реакції на проблеми, які порушувались на засіданнях міських методичних об’єднань.
    • Організувати обов’язкове ведення необхідної документації.
  1. Учителям ліцею:
    • Щорічно проходити курсову перепідготовку (30 год на рік )
    • Визначитись із власною методичною темою у 2020/2021 н.р.

До 01.09.2020

• Підвищувати свою фахову майстерність шляхом самоосвіти.
  1. Заступнику директору з НМР Миронець Н.А.
    • Створювати необхідні умови для роботи методичних підрозділів, систематично надавати допомогу їх керівникам
    • Скласти графіки проведення тематичних тижнів.

До 20.09.2020

• Скласти графік проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

До 05.10.2020

• Підбити підсумки проведення І, ІІ, етапів предметних олімпіад, узагальнити їх наказом .

Листопад-січень 2020/2021

• Організувати проведення семінарів для вчителів ліцею згідно з річним планом .
  • Організувати роботи вчителів школи щодо підвищення рівня підготовки учнів до ЗНО шляхом проведення індивідуальних занять, консультацій, підвищення якості уроку.
  1. Підбити підсумки роботи педагогічного колективу ліцею над методичною проблемою на педагогічній раді та узагальнити наказом.

Червень 2021

1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Миронець Н.А.

Директор БМЛ №15                                                           В.ІВАСЮК