1 червня — Міжнародний день захисту дітей. У честь свята прийнято вітати дітей красивими листівками і картинками, а також віршами і прозою.

Міжнародний день захисту дітей був заснований Конгресом міжнародної демократичної федерації жінок у 1949 році. Перше святкування дитячого дня було призначено на 1 червня 1950 року, в той раз його відзначили в 51 країні світу.

Колектив Бердичівського міського ліцею № 15 вітає усіх дітей зі святом! Нехай діти якомога довше залишаються дітьми, безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!