Пані та панове!

• Повторення плануємо на початок нового 2020-2021 навчального року.
  • Цей навчальний рік завершуємо дистанційно, окрім 11-х класів (роз’яснення буде надано окремо).
  • Не будьте дуже суворими, будьте гнучкими.
  • Річні за результатами поточного оцінювання з урахуванням періоду до 12 березня 2020 року + дистанційне навчання.
  • Початкова школа – формувальне оцінювання.
  • Початкова школа – свідоцтво досягнень заповнює заклад.
  • ДПА скасовано, пишемо запис «звільнений/звільнена»  в журналах.
  • Директор має розмістити звіт про організацію дистанційної роботи на сайті.
  • Учнів передати до наступного року за результатами річного оцінювання онлайн педрадами.
  • Оплата праці зберігається в повному обсязі у разі виконання дистанційної роботи.
  • Одноразова виплата молодими вчителям  (до 10 років) скасована ВР України.
  • Графік відпусток має бути відкоригований і всі, хто не задіяний у видачі документів учням 9, 11 класів – ідуть у відпустку на початок червня.
  • До 17 червня завершити видачу свідоцтв про здобуття освіти, табелі відправити електронною поштою, або в інший зручний спосіб.
  • Усі документи відправляються та вручаються індивідуально кожному.
  • ЗНО – Ірина Петрівна Петриченко надасть окремо.
  • Подача документів (довідок) до першого класу – після завершення карантина.
  • Інформацію про вашу роботу в ліцеї може вимагати тільки директор ліцею.
  • З месенджера Л. Мандзій:
    1. Не будьте суворими під час семестрового оцінювання. Все на користь учнів.
    2. Протягом червня – серпня підготовка ліцею до виходу дітей 1 вересня 2020 року. Ми маємо навчитися жити в умовах пандемії.

3. Немає гарантії, що це останній карантин. Це виклик, ми маємо навчитися жити в нових умовах.
    4. Нове положення про дистанційне навчання – в проекті.
    Спільно подолаємо виклик карантину! Бережіть себе!

з повагою,

Адміністрація 15 БМЛ