Бердичівський міський ліцей № 15 Житомирської області

Ідент. код 22057242  вул. Михайла Грушевського 5А, м. Бердичів,                                                            Житомирська область, 13312

Тел: (04143) 2-11-33, 2-21-72, 2-10-88 EMAIL: c3w15berd@ukr.net

НАКАЗ

06 вересня  2019 року                                                                 №  92А/01-07

Про створення комісії з розгляду випадків булінгу

у закладі у 2019-2020 навчальному році

На виконання Закону України № 8584 від 18.12.2018 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу», відповідно до методичних рекомендацій Міністерства освіти, науки та молоді з метою виявлення та протидії булінгу серед учасників освітнього процесу, швидкого реагування на такі випадки,

НАКАЗУЮ:

1. Створити комісію з розгляду випадків булінгу серед учасників освітнього процесу в такому складі:

Голова комісії – Івасюк В.Г., директор ліцею;

Заступник голови – Єдінова Н.П., заступник директора з НВР;

Секретар комісії – Тарахтелюк А.М., педагог-організатор;

Члени комісії:

Кравченко М.О., практичний психолог;

Стоцька М.Л., соціальний педагог;

Іщенко О.В., сестра медична;

Петрук К.А., керівник м/о класних керівників;

Черевко О.М., голова ради ліцею;

• У випадках скликання комісії до її роботи залучати батьків, чиї діти причетні до випадків булінгу.
  • Засідання комісії проводити у зв’язку з  письмовою  заявою директору ліцею.
  • З метою профілактики проявів негативної поведінки учнів, чиї дії у майбутньому  можуть кваліфікуватися як булінг, невідкладно скликати засідання комісії та залучати батьків учнів до її засідань.
  • До роботи комісії залучати уповноважених осіб Національної поліції  України, Служби у справах дітей, фахівців центру, соціальної служби   сім’ї дітей та молоді.
  • Класним керівникам постійно проводити роз’яснювальну роботу з учнями та батьками, щодо їх відповідальності за дії,
    які прирівнюються до булінгу.
  • Довести до відома усіх педагогічних працівників про персональну відповідальність за випадки булінгу з їх боку чи спробу втаємничення таких випадків зі сторони учнів чи колег по роботі.
  • З даним наказом ознайомити  усіх педагогічних працівників, учнів та їх батьків.
  • Копію даного наказу розмістити на офіційному сайті ліцею.
  • Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ліцею                                                           В.ІВАСЮК