16 травня 2018 року відбулося свято для учнів 2-А класу ”In the World of Fairy tales”. На свято завітали багато казкових героїв. Юні актори в яскравих костюмах, використовуючи декорації, співаючи та говорячи англійською мовою, донесли до глядачів цікаву історію про принцесу, яка розучилася сміятися. Під час заходу учні мали можливість показати вміння логічно будувати висловлювання англійською мовою, свою творчу фантазію, акторські здібності, пізнавальний інтерес, ініціативність. По завершенню свята діти отримали солодкий сюрприз від принцеси-іменинниці. Захід відбувся на основі співпраці між учителями, учнями, батьками.

Свято підготували вчителі англійської мови Парасюк Тетяна Володимирівна та Воронюк Ірина Леонідівна.