22 лютого 2018 року у ліцеї відбулася подія – афілійована (не)конференція mini-EdCamp Berdychiv lyceum №15, тема якої «Формування ключових компетентностей на уроках природничо-математичних дисциплін».

800 почалася реєстрація учасників/учасниць, зустріч гостей та експрес-екскурсія в освітній простір вчителя

930 в актовій залі – урочисте відкриття, відео привітання від команди EdCamp і оголошення правил роботи.

1045 у спортивній залі ліцею присутні ознайомилися зі спікерами та спікерками експертних паралелей. Вони приїхали з різних міст України, щоб поділитися досвідом і спілкувалися з учасниками у 8 локаціях двох експертних паралелей з 1115 та 1250.

Експерти презентували різноманітні питання:

Галина Скиба (м. Житомир)

Хімічні досліди та комп’ютерні технології на уроках хімії (демонстрація хімічних дослідів)

Сергій Вокальчук (м. Рівне)

Презентація школи усного рахунку СОРОБАН (лекція з елементами відео)

Фаїна Божинова (м. Харків)

Способи активізації пізнавальної діяльності на уроках фізики (діалог)

Сергій Пойда (м. Вінниця)

Основи робототехніки у контексті STEM (майстер-клас)

Валентина Бевз (м. Київ)

Наскрізні лінії ключових компетентностей у шкільному курсі математики (майстер-клас)

Тетяна Іванюха смт.Черняхів, Житомирська область)

Створимо безпечний Інтернет разом (майстер-клас з елементами тренінгу)

Наталія Невмержицька (м. Бердичів)

Використання фігур у виготовленні вітражів (майстер-клас із виготовлення вітражів)

Людмила Коваленко (с. Королівка, Київська область)

Учительський блог як засіб формування предметних компетентностей учнів (майстер-клас)

Петро Коваленко (с. Королівка, Київська обл.)

Дистанційна підтримка навчального процесу в школі (лекція)

Галина Шлапак (смт. Черняхів, Житомирська область)

Якісний освітній простір навчального закладу – невід’ємний компонент Нової української школи (майстер-клас)

Ігор Сидоренко (с. Королівка, Київська обл.)

Використання додатків Googlе в навчальній діяльності (міні-тренінг)

Світлана Демченко (м. Одеса)

STEAM- проект Школа SMART в навчально-виховному процесі (обмін досвідом)

Антоніна Показій (с. Макарів, Київська область)

Інноваційні моделі навчання на переході з основної школи у вищу з використанням динамічної програми з математики GeoGebra (майстер-клас)

Наталія Пудрій (м. Бердичів)

Сучасні технології в контексті формування технології критичного мислення на уроках біології (майстер-клас)

1420 – учительська паралель, в якій ділилися своїми ідеями учасники (не)конференції.