Бердичівський міський ліцей цілковито спрямований  на підготовку  учнів до майбутнього. Ми прагнемо виховати випускників, які:

• Самостійно навчаються протягом всього життя;
  • Знають свої сильні сторони;
  • Гнучкі та легко адаптуються до змін;
  • Мислять рефлексивно, творчо та цілісно, вміють вирішувати проблеми та прийоми відповідальні рішення з чистим сумлінням заради спільного блага;
  • Піклуються про інших;
  • Відповідальні громадяни, які діють, керуючись морально-етичними чеснотами;
  • Бачать у своїй справі сенс, гідність та покликання, поважають права інших та роблять свій внесок у загальне благо.

Участь батьків

Ми приймаємо до Бердичівського міського ліцею № 15     не лише дитину, а й найближчих для неї людей – тата і маму, і бачимо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу  нарівні з учнями та вчителями.

Навчання – це не двосторонній процес взаємодії учнів та вчителів, в ньому присутня і третя, не менш важлива,сторона – батьки.

Такий підхід є абсолютно природнім