НАКАЗ Про зарахування до складу учнів 1-их класів (2017-2018 н.р.)

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах:

Бердичівський міський ліцей № 15 Житомирської області

Ідент. код 22057242  вул. Михайла Грушевського 5А, м. Бердичів,

Житомирської  область, 13312

Тел: (04143) 2-11-33, 2-21-72, 2-10-88 EMAIL: c3w15berd@ukr.net

 

НАКАЗ

 

01 вересня 2017 року                                                                № 29/001-05

 

Про зарахування до складу учнів 1-их класів

 

На виконання статей 6, 18 Закону України «Про загальну середню освіту», п. 22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, наказу Міністерства освіти і науки України від 07.04.2005 №204 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів», на підставі заяви батьків та наявних документів (медичної картки дитини, копії свідоцтва про народження)

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Зарахувати до складу учнів 1-А класу:
  • Баньковську Поліну Олександрівну
  • Бердій Каріну Василівну
  • Вандиш Анну Миколаївну
  • Вент Марію Євгеніївну
  • Волохань Олену Романівну
  • Волшебну Ксенію Олегівну
  • Захаревича Ярослава Анатолійовича
  • Захарчука Назара Васильовича
  • Іващенка Івана Юрійовича
  • Капралюка Іллю Степановича
  • Карчевську Євгенію Олександрівну
  • Кільніцького Назара Олександровича
  • Лазарчук Марію Олександрівну
  • Лужинецького Лева Павловича
  • Магдича Артема Андрійовича
  • Марченко Софію Олександрівну
  • Маслюка Дмитра Олександровича
  • Мельничука Івана Федоровича
  • Нагорного Нікіту Миколайовича
  • Науменко Надію Ігорівну
  • Поліщука Єгора Сергійовича
  • Радчук Вероніку Юріївну
  • Сарнецького Іллю  Євгенійовича
  • Сторожук Ірину Вікторівну
  • Строканя Владислава Сергійовича
  • Тарусовя Вадима Дмитровича
  • Фарботу Олександру Романівну
  • Цаплюк Аріну Валентинівну
  • Черевка Олексія Олеговича

 

  1. Зарахувати до складу учнів 1-Б класу:
  • Бондар Ангеліну Юріївну
  • Висоцького Дениса Максимовича
  • Глущенко Анастасію Русланівну
  • Горохова Івана Андрійовича
  • Кащук Емілію Андріївну
  • Кобилінського Матвія Леонідовича
  • Ковальчука Владислава Сергійовича
  • Ковбасюка Даниїла Васильовича
  • Кожухівського Давида Вадимовича
  • Комарницького Сергія Євгенійовича
  • Кондратюка Іллю Максимовича
  • Костюк Анастасію Вячеславівну
  • Ладиженську Анастасію Євгеніївну
  • Лазареву Марію Олексіївну
  • Маліновську Катерину Геннадіївну
  • Мельничук Марію Олександрівну
  • Мушинську Марію Андріївну
  • Напханько Вікторію Сергіївну
  • Оліхновського Данила Вікторовича
  • Пасічник Діану Михайлівну
  • Посудєвську Ольгу Романівну
  • Радчука Ігоря Олександровича
  • Рачкінду Арсена Віталійовича
  • Римарчука Назара Максимовича
  • Сивака Івана Олеговича
  • Сича Андрія Ігоровича
  • Соломко Віру Сергіївну
  • Стадніка Дениса Юрійовича
  • Теренчук Богдана Артемовича
  • Шибецької Валерії Євгеніївні
  • Юрчишину Денису Сергійовичу
  • Яткевича Микиту Олександровича

 

  1. Зарахувати до складу учнів 1-В класу:
  • Анголюк Вікторію Дмитрівну
  • Березінського Михайла Михайловича
  • Бондарчук Софію Дмитрівну
  • Вільчинського Ростислава Вікторовича
  • Горошко Анастасію Романівну
  • Грибана Олександра Вадимовича
  • Залюбовську Христину Павлівну
  • Козак Єву Іванівну
  • Кулик Олександру Олександрівну
  • Лавренчука Назара Олександровича
  • Лаврука Владислава Вадимовича
  • Махіню Яну Євгеніївну
  • Міняківського Максима Володимировича
  • Місюка Богдана Олександровича
  • Перковську Анастасію Олександрівну
  • Слободянюка В0’ячеслава Олександровича
  • Стребкову Марту Володимирівну
  • Сороку Владислава Денисовича
  • Трофимчука Іллю Єгоровича
  • Трохимчука Андрія Максимович
  • Фещук Ангеліну Вадимівну
  • Чуприну Дар’яну Максимівну
  • Шостак Катерину Миколаївну
  • Шклярука Віктора Сергійовича

 

  1. Зарахувати до складу учнів 1-Г класу:
  • Ваксу Ольгу Дмитрівну
  • Вакуленчик Анастасію Віталіївну
  • Веселову Катерину Юріївну
  • Головка Андрія Михайловича
  • Голомиз Ельвіру Ярославівну
  • Гончарука Олександра Івановича
  • Дітківського Матвія Денисовича
  • Єрохіна Григорія Валентиновича
  • Казакова Богдана Миколайовича
  • Капка Дениса Миколайовича
  • Корчинського Самуїла Володимировича
  • Калімуліну Анну Андріївну
  • Мадярчука Даніїла Вікторівна
  • Манаєву Вікторію Вячеславівну
  • Мироненка Нікіту Сергійовича
  • Назимчука Максима Олександровича
  • Неділю Тетяну Андріївну
  • Огороднійчука Богдана Ярославовича
  • Олійник Богдану Максимівну
  • Пантус Анастасію Валеріївну
  • Пономарчук Каріну Русланівну
  • Содель Вероніку  Романівну
  • Сосова Олександра Руслановича
  • Шевчука Сергія Сергійовича
  • Чумака Максима Сергійовича
  • Ювженко Катерину Ігорівну
  • Фурман Валерію Анатоліївну

 

  1. Секретарю ліцею Кобилянській Т.О. внести дані про учнів до алфавітної книги за відповідною літерою до 05.09.2016 року.
  2. Призначити класоводами 1-А класу Пікуль Людмилу Вацлавівну, 1-Б класу Запольську Аллу Тадеушівну, 1-В класу Семеняк Олену Анатоліївну, 1-Г класу Цітелашвілі Валентину Анатоліївну.

 

  1. Класоводам:
    • Завести особові справі учнів, виходячи з номера, присвоєного в алфавітній книзі;
    • Сформувати папку особових справ учнів до 10.09.2017 року;
    • Внести прізвище учня до списків на сторінках класного журналу;
    • Оформити всі розділи класного журналу до 15.09.2017 року;
    • Передати до 05.09.2017 список учнів класу до медичного кабінету ліцею.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор ліцею                          В.Г.Івасюк

 

З наказом ознайомлені:

 

Секретар ліцею                  Кобилянська Т.О.

Класоводи                           Пікуль Л.В.

Запольська А.Т.

Семеняк О.А.

Цітелашвілі В.А.

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах: