Дорогі ветерани!

Пані та панове бердичівляни!

Сьогодні все прогресивне людство відзначає День пам’яті та примирення.

В Україні цей день встановлено Указом президента, а також Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років”.

День пам’яті та примирення присвячений пам’яті жертв Другої світової війни та примиренню між країнами-учасниками. Дні пам’яті відзначаються щорічно 8 і 9 травня починаючи з 2005 року. День пам’яті і примирення встановлено на честь подій 8 травня 1945 року. Тоді Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла “Акт про беззастережну капітуляцію” Збройних сил нацистської Німеччини. Акт був підписаний ще 7 травня в Реймсі (Франція), однак ратифікований наступного дня в Берліні. З цієї нагоди 8 травня 1945 року в багатьох містах Європи та США були проведені багатолюдні святкування. День пам’яті був проголошений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН 22 листопада 2004 року, приуроченою до 60-ї річниці закінчення Другої світової війни.

В цей знаменний день адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Бердичівського міського ліцею№15 з глибокою вдячністю схиляють голови перед ветеранами другої світової війни, які вибороли перемогу над нацизмом в ім’я свободи прийдешніх поколінь. Бажаємо ветеранам міцного здоров’я та наснаги, а решті бердичівлян здобутків задля зміцнення нашої країни!

За матеріалами https://www.unian.ua

Від БМЛ №15

Залишити відповідь