СЕМІНАР ПРАКТИКУМ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

27 лютого на базі БМЛ №15 було проведено міський семінар учителів української мови та літератури з теми «Формування ключових компетентностей на уроках української мови та літератури».
Сучасна школа вимагає новітніх технологій. Саме в ході семінару було представлено досвід роботи вчителів  Білоус Л.В. та Татарчук Л.В.

Білоус Л.В. провела чудовий сучасний урок з української літератури з теми «В. Нестайко  «Тореадори з Васюківки. Образи Яви Реня та Павлуші Завгороднього» у 6-В класі. На уроці було використано ряд інноваційних методів та прийомів для реалізації теми і мети уроку: «Кроссенс», «Хмара слів», «Кола Вена», «Передбачення», «Долоньки», «Мозковий штурм», «Валеохвилинка», «Мінідослідження» тощо. Урок було проведено з використанням інтерактивної дошки та освітніх інтернет-ресурсів.

Тісна співпраця вчителя та учнів на уроці та атмосфера партнерства допомогли  реалізувати мету та досягти очікуваних результатів.
Креативно підійшла до представлення свого досвіду Татарчук Л. В.
Вчитель познайомила із цікавою методикою – використанням   метафоричних асоціативних карт (МАК). Присутнім було запропоновано для виконання різні навчальні завдання з допомогою МАКової технології, котра допомагає, сприяє розвитку креативної інтелектуальної особистості в сучасній школі.

Дані вправи використовуются на уроках для аналізу художніх текстів на рівні композиції, образної системи тощо. Присутнім було запропоновано різні навчальні завдання з української літератури за допомогою цих карт.

Цікаво і змістовно проведений семінар не залишив байдужим жодного з присутніх.