Зустріч ліцеїстів з лікарем- наркологом

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах:

     З метою профілактики вживання алкоголю, наркотичних речовин, куріння – всіх шкідливих звичок  26 лютого в актовій залі ліцею відбулася зустріч ліцеїстів з лікарем- наркологом Складенюком В. К., під час якої  він розповів учням про вплив паління, алкоголю та наркотичних речовин на несформований молодий організм, попередив про шкідливий вплив різних сумішей для паління; застерігав від легковажного ставлення до «легких наркотиків»; розповів про наслідки для здоров’я та самопочуття, а також навів різні приклади з досвіду своєї роботи з пацієнтами. 

       Лікар звернув увагу ліцеїстів на те, що сьогодні є потреба більше займатися спортом та весь свій потенціал спрямувати на збереження здоров’я. Протягом всієї лекції учні мали змогу задавати запитання, на які отримували професійні відповіді та коментарі. Особливу увагу гість звернув на небезпечні наслідки вживання слабоалкогольних напоїв, що дуже часто призводить до підліткового алкоголізму.

     Зі слів ліцеїстів, такі зустрічі необхідні. Адже багато молодих людей вважає, що мають велику силу волі і  завжди можуть перестати вживати слабоалкогольні напої чи наркотики. Але, як показує практика, це зробити дуже тяжко. Тому краще не ризикувати, а берегти своє життя і здоров’я!]

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах: