«Закон про освіту» — в дії «Учитись упродовж життя»

15.02.2020 року в Дрогобичі відбулась магістральна (не)конференція міні-Ed Camp з теми «Як навчати дітей у ХХІ столітті: практики, які працюють»

4 експертні паралелі (10 локацій у кожній), виїзна сесія.

Програма змістовна, креативна, потужна. Досвідчені експерти й експертки: освітній омбудсмен Сергій Горбачов, очільник управління освіти Дрогобицької міської ради, директор гімназії Світлана Мала.

Знайомство з Любомирою Мандзій,заступницею міністерки освіти і науки України, перевершило наші очікування: компетентна, професіонально володіє інструментарієм розбудови освітнього процесу, з чітким баченням навчальних «практик», які  спрацьовують, відкрита до спілкування.

І – приємна несподіванка!!!   Зустріч  із журналісткою Львівської компанії «Газета Експрес» Марією Марковською – випускницею нашого ліцею. І подумалось тоді: у цій тендітній дівчинці  –такий потенціал, така сила, така жага змінювати «світ» на краще. Будь щаслива, красунечко!!!