Красивий, щедрий рідний край

І мова наша солов’їна.

Люби, шануй, оберігай

Усе, що зветься Україна.

З нагоди Дня Соборності України  у БМЛ №15 відбулась виховна година,  яку підготували учні 6-х класів (класні керівники Палкіна С.П. та Чмаль Т.Л.) Учні читали вірші, співали пісні, виконували танці; прославляли єдність західних та східних земель. Лунали слова про героїзм та мужність українського народу, бажання жити у мирі та злагоді у щасливій, багатій неньці-Україні! « Ми, українці, не різні, ми – своєрідні !»  – наголосили учасники святкового дійства. Закликали пам’ятати, що українці – одна сім’я, і що в країні, як і в родині, має бути дружба, згуртованість, єдність.