Авторські спецкурси

«Елементи геометрії» (для учнів 2 класу), «Основи геометрії» (для учнів 5-6 класів),  «Підготовка до ДПА» (для учнів 9 класів) – укладач Халімовська І. Ю.

«Знайомство з параметром» (для учнів 5-8 класів), «Тригонометрія» (для учнів 10-11 класів) – укладачі Кантемір А. А., Кантемір О. М.

«Функція в шкільному курсі математики » (для учнів 9-11класів) – укладачі Івасюк В. Г., Кантемір А. А., Кантемір О. М.

«Інтегрований спецкурс із 3D моделювання» (для учнів 9-11 класів) – укладачі Івасюк В.Г., Кантемір А.А., Кантемір О.М., Петрук К.А., Шибецька С.М.

«Основи Web дизайну» (для учнів 7-9 класів), «Основи спортивного програмування FPC» (для учнів 7-11 класів) – укладачі Шибецька С. М., Шибецький Є. В.