Новорічний настрій дарує бібліотека

Напередодні Нового року бібліотекарі створили для маленьких ліцеїстів святкову атмосферу, організувавши цикл заходів, на які запросили учнів третіх класів.

Під час конкурсів всі разом пригадали, як святкували Новий рік наші предки, говорили про сучасні обряди та звичаї, про те, як зустрічають Новий рік у різних країнах. Особливо дітям сподобався звичай італійців викидати старі меблі напередодні Нового року. А дехто хотів би зустріти Новий рік як бірманці, які протягом тижня поливають від душі один одного водою.

Учні читали вірші, розповідали колядки та щедрівки, відгадували загадки, шукали відповіді на питання новорічної вікторини, а ще брали участь у розважальних конкурсах. Гучно та весело діти підтримували учасників конкурсу «Новорічна метушня», де потрібно було на швидкість одягнути теплі зимові речі. Усі учасники отримали порцію гарного настрою і солодкі призи.