Конкурс «Новорічна композиція»

З 28 листопада по 05 грудня 2019 року проведено міський етап традиційного щорічного конкурсу «Новорічна композиція».

Учні ліцею взяли активну участь у цьому заході. Всі роботи радували своєю чарівністю та неповторністю. 2 роботи посіли призові місця на міському етапі конкурсу. Так Дипломом ІІ ступеня нагороджено Подолянець Злату , ученицю 4-А класу за роботу  в номінації «Новорічна композиція». Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Вінарчук Олександру, ученицю 1-А класу за роботу в номінації «Стилізована ялинка». Була висловлена подяка за участь в міському етапі конкурсу «Новорічна композиція» учням ліцею : Залюбовській Христині (учениці 3-В класу); Бевзо Ангеліні (учениці 11-А класу); Шевчук Руслані (учениці 8-Б класу); Руденко Каріні (учениці 9-А класу); Гаврілову Іллі (учню 11-Б класу). Зараз новорічна виставка радує усіх присутніх у ліцеї.