Гра-конкурс «Дорожні знаки – азбука пішоходів» у 3-В

З кожним роком інтенсивність автомобільного руху на дорогах зростає. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні 3-В класу стали учасниками гри-конкурсу «Дорожні знаки – азбука пішоходів». Метою заходу було – поглибити знання ліцеїстів про правила безпечної поведінки на дорогах, повторити основні правила пішоходів, пасажирів та велосипедистів. Разом з куратором  класу Оленою Семеняк та бібліотекаркою Світланою Леонєнковою діти пригадали абетку пішохода, обговорили різні ситуації, які можуть виникнути на дорозі, вивчили нові  дорожні знаки. У ході гри учні дізналися багато корисної інформації, яка допоможе їм убезпечити себе в реальному житті. Сподіваємося, що всі учасники гри будуть уважними пішоходами, а в майбутньому культурними та відповідальними водіями.