Вітання військового лікаря, Почесного громадянина Бердичева Павла Сухоставського зі 100- річчям.

10 грудня Почесному громадянинину Бердичева Павлу Сухоставському виповнилося 100 років. Ювіляр –очевидець і творець багатьох історичних подій, носій родинних традицій та глибокої життєвої мудрості. Павло Сухоставський усе життя присвятив медицині. Після школи вступив до Ростовського медінституту, де познайомився із майбутньою дружиною, Галиною Кузьмівною. Після одруження і народження первістка молоде подружжя роз’єднала війна, Павла Антоновича призвали до армії. Усю службу він пройшов у складі повітряно- десантних частин. Був нагороджений чотирма медалями та двома орденами. 10 грудня рідні зібралися разом  поздоровити голову свого роду зі 100-річчям.

До цих привітань  приєдналися і  учні Бердичівського міського ліцею №15, які  з радістю відвідують ветерана, вітають його зі святами. А сам  Павло Антонович раніше часто приходив до навчального закладу, розповідав про свої бойові будні та подвиги ліцеїстам. А зараз ми бажаємо шановному ювіляру міцного  здоров’я, щастя, сімейного затишку та мирного неба над головою.