День Збройних Сил України.

6 грудня – День Збройних сил України. Ми дякуємо нашим мужнім захисникам за сьогоднішній день, за золоте сонце та блакитне небо, за усмішки дітей та чарівні пісні, що лунають навколо; за життя та віру у майбутнє нашої країни. 4 грудня учні ліцею проводили захід до цього свята, запросили учасників ООС (це батьки наших учнів: Левчук І.В. та Левчук В.В.). Захід пройшов у вигляді гри-зустрічі команд учнів 5-х класів. Мужні та швидкі, винахідливі та веселі «козаки» долали перешкоди, виконували цікаві та складні завдання, показавши справжню витримку та вправність. Перемогли ліцеїсти 5-В класу ( класний керівник Левченко Л.Б.) Миру, щастя, успіхів злагоди у всьому побажали учасники цього свята для всіх українців та України.