Година-реквієм «Стежками скорботи: Голодомор 1932-33 років»

Година-реквієм пам’яті жертв голодоморів пройшла в 5-А класі. Захід підготували куратор класу Світлана Шибецька та бібліотекар ліцею Світлана Леонєнкова. Під час заходу говорили про причини і наслідки Голодомору, учні переглянули відеосюжети про трагічні події 1932-33 років в Україні, прослухали записи очевидців.  Бібліотекар ознайомила ліцеїстів з літературою про Голодомор, також звернула увагу учнів на те, що голодне лихоліття не оминуло і наш край.

Ця болюча тема не залишила байдужих серед учнів. Вони задавали питання, особливо цікавились причиною масового голоду, розповідали те, що вони дізналися зі спогадів своїх бабусь та дідусів.

За 17 місяців цієї «безкровної війни» наша країна втратила близько 10 млн осіб, третина з яких – діти. Наше завдання – завжди пам’ятати про трагізм, який ховається під словом «Голодомор», щоб запобігти повторенню подібного в майбутньому.