КРАЄЗНАВЧО-ДОСЛІДНИЦЬКА ПОДОРОЖ

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах:

Краєзнавчо-дослідницька подорож педагогів БМЛ 15, здійснена заступниками директора з навчально-виховної роботи Миронець Н. А., Петриченко І.П., та вчителями історії та трудового навчання Бондарчуком  В. О., Петриченком О.С., Новіковою Т. Л., Реготун О.А. стежками козацької слави.  Вшанування пам’яті народних месників доби Гайдамаччини

Покладання вінка до меморіалу  на могилі гайдамаків.                     Незабута могила місцевих жителів, керівників, партійно-радянських активістів, що були розстріляні в роки німецько-радянської війни 1941-1943 р.р. в с.Троянів, Житомирської обл. Педагоги ошатно впорядкували могилу безневинно знищених людей.

       Краєзнавчо-дослідницька та проектна робота вчителів історії Новікової Т.Л. , Реготун О.А., Бондарчука В.О. з учнями 8, 10-х класів та за участі колишнього учня БМЛ 15, а зараз аспіранта Державного педагогічного університету ім. І.Франка м.Житомира Матвійчука В.О. Було досліджено Бердичівське городише, відвідано краєзнавчий музей. Під час спілкування з директором музею Скавронським П. С. та співробітником музею з науково-історичних досліджень було розглянуто артефакти розкопок Костелу Босих Кармелітів. Робота виявилася дуже цікавою, пізнавальною і змістовною.

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах: