До уваги батьків ліцеїстів 11 класу

ЗНО  2020. «Про організоване завершення 2019-2020 н.р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти»

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з 21 травня до 15 липня 2020 року (основна сесія: 21 травня – 15 червня; додаткова сесія: 02 – 14 липня) відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2017 року № 25, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 січня 2017 року за № 118/29986.

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти проводиться з трьох предметів:

• українська мова;
  • математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) учні мають право обрати один із зазначених предметів незалежно від профілю закладу освіти;
  • предмет за вибором – учні обирають предмет з одного із зазначених навчальних предметів: біологія, хімія, фізика, географія, іноземна мова (англійська, або німецька, або іспанська, або французька мова), математика, історія України (період ХХ – початок ХХІ століття).

Учні, які другим предметом для проходження ДПА обрали математику, можуть обрати для проходження ДПА з третього предмета історію України і навпаки.

Графік проведення ДПА у формі ЗНО (основна сесія) визначено пунктом 25 Календарного плану підготовки та проведення у 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09 липня 2019 року № 947:

21 травня Математика
26 травня Українська мова і література
28 травня Фізика
02 червня Англійська мова
04 червня Історія України
09 червня Біологія
11 червня Географія
13 червня Хімія

Результати ДПА не враховуються при виставленні річних оцінок з предметів, з яких проводилось ДПА. Оцінки за ДПА виставляються в Класному журналі у колонку з написом “ДПА” без зазначення дати після колонки з написом “Річна” і додаток до атестата книги обліку і видачі документів про здобуття повної середньої освіти.