День толерантності.

16 листопада відзначається Міжнародний День толерантності. Поняття «толерантності» сьогодні  трактується дуже різнопланово. Перш за все, це терпиме ставлення до іншого, несхожого на тебе, прийняття іншої людини, інших думок і поглядів. Вихованню культури людських відносин, терпимості  сприяють виховні години та уроки толерантності.

Учні 4-Б класу 13 листопада відвідали міську дитячу бібліотеку, у якій відбулося свято «Толерантність врятує світ». Діти дивилися цікаву презентацію, захоплюючі мультфільми про добро, милосердя, толерантність, а також учні самі взяли активну участь у заході: розповідали вірші, давали змістовні відповіді на питання.

Діти зрозуміли, що потрібно дарувати свою любов, доброту, милосердя, бути толерантними, щоб життя ставало кращим, яскравішим та цікавішим!