Нагородження учасників кінофестивалю «ЖУК» у Житомирі.

16 листопада у Житомирі підвели підсумки  Другого Всеукраїнського шкільного кінофестивалю «ЖУК».  Цей проект дає можливість учням спробувати себе в ролі сценаристів, режисерів, акторів, операторів, допомагає молоді відкривати та розвивати  свої таланти, долучитися до створення кіно  та отримати яскраві враження від творчого процесу.

Цього року юні кінематографісти знімали короткометражні фільми на тему : «Я ціную життя!». Команда учнів нашого навчального закладу створила стрічку під назвою: «Осінь, підлітки, кохання». До складу  творчої групи увійшли учні 10-Б класу : Іващенко Ольга, Мариніч Валерія, Репетюк Єлизавета та учень 10-А класу — Оленюк Владислав.

Юні кінематографісти були запрошені на церемонію нагородження та отримали Диплом за участь у кінофестивалі «ЖУК». Бажаємо натхнення , творчості та успіхів нашим юним кіномитцям!