Безпека на дорозі – безпечне життя!

Дитячий дорожньо- транспортний травматизм – це сукупність ДТП за певний  проміжок часу, в яких загинули або отримали тілесні пошкодження особи у віці до 16 років. Відвернення таких ДТП є важливою складовою частиною профілактики  виробничого, транспортного, побутового травматизму.

З  11 по 17 листопада у БМЛ №15 проходив тиждень безпеки дорожнього руху. Цій  темі   була присвячена зустріч учнів ліцею з працівником поліції Журбеєм Віталієм Миколайовичем, який акцентував увагу  на проблемі щодо забезпечення захисту життя та здоров’я під час  дорожнього руху. Ця  тема – тема  здоров’я, безпеки життя, одна із важливіших тем  сучасності . Учні з цікавістю слухали та ставили запитання гостю.

І всі разом  побажали безпеки на дорогах, миру, злагоди,  успіхів у житті Україні та українцям!