Місячник шкільної бібліотеки триває

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах:

Інколи буває, що хочеться зробити щось своїми руками, але не знаєш з чого ж почати. Можна знайти ідею в інтернеті, але краще відвідати майстер-класи, які проходять у бібліотеці ліцею.

Майстриня Ірина Квятківська, в творчому доробку якої багато цікавих виробів, й ідею підкаже, і допоможе її втілити. А ще така праця зближує, адже ми не просто творимо, ми спілкуємося, радимося, ділимося думками, ідеями, враженнями.

На майстер-клас ми запросили дівчат з 5-В та вчителя трудового навчання Наталію Невмержицьку. Темою сьогоднішньої зустрічі була книга та читання. І це не випадково, адже в ліцеї проходить місячник шкільної бібліотеки.

До звичайних паперових деталей ми додали об’ємні елементи, які роблять листівку більш реалістичною та цікавою. А все, що для цього потрібно — це об’ємний двосторонній скотч, щоб закріпити дрібні деталі.

Якщо вас захопило це заняття, можна створити  власну колекцію листівок. Наприклад, використати тему книг та читання, яку цього разу бібліотекарі Тетяна Мазурчук та Світлана Леонєнкова запропонували учасникам. За цікавим спілкуванням очі відпочинуть від комп’ютерів та інших гаджетів. 

Такі листівки можна зберігати вдома, створюючи на своєму робочому столі затишну атмосферу. А можна подарувати, таку точно не купите в магазині і тому вона буде особливо дорога. А ще такий ексклюзив можна продавати на ярмарках, як це роблять в деяких країнах.

Дівчатам з 5-В майстер-клас дуже сподобався. По закінченні зустрічі вони сказали, що навіть не очікували, що буде так цікаво!

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах: